افراد زیر سن قانونی بدون همراه در اتریش

اشخاص بی سرپرستی که هنوز به سن قانونی نرسیده اند باید تحت مراقبت ویژه قرار گیرند اما از آنجایی که مراکز مربوطه شلوغ می باشند ، بعضا افراد بالای 16 سال به مراکز اقامتی بزرگسالان فرستاده خواهند شد .

 

Read more …

افراد زیر سن قانونی بدون همراه در بلغارستان

افراد زیر سن قانونی بدون همراه در بلغارستان

آخرین به روز رسانی ماه فوریه سال ٢٠١٣

اگر شما زیر سن و بدون همراه هستید در عین زمان پدر و مادر شما در یکی از دیگر کشور های عضو اتحادیه زندگی میکند در این صورت کشوریکه پدر و مادر شما در آن زندگی میکنند مسول درخواست پناهندگی شما میباشد

بازداشت به صراحت برای افراد آسیب پذیر مانند کودکان و افراد زیر سن قانونی بدون

همراه، زنان باردار و افراد دارای معلولیت جسمی و روانی ممنوع میباشد

Read more …

زیر سن

کودکان صغیر بدون سرّ پرست در دانمارک
کودکان صغیر بدون سر پرست که در خواست پناهندگی میکنند ، مقر رات بزرگ سالان در مورد آنها اجرا میشود. چون کودکان بی‌ سر پرست در معرض خطر هستند، در مکان‌های که از امکانات ویژه بر خور دار هستند نگهداری میشوند.هم چنین نماینده مخصوص برای آنها در نظر میگیرند که در زمان در خواست پناهنده شدن، کمک های لازم را به آنها عرضه میکنند.

Read more …

افراد زیر سن درفرانسه

افراد زیر سن دارای حقوق خاص می باشند

فرانسه متحد است با محافظت از کودکان زیر سن قانونی که در زمان سخت دچار مشکل باشند
این به معنی ارایه شرایط زندگی خوب آموزش و پرورش .فرصت برای یادگیری کسب این ممکن برای افراد زیر سن قانونی که انتخاب اقامت در فرانسه کند و در اردوگاه و یا در یک خانواده زندگی کند به مدرسه برود و یا برای یادگیری یک کسب تحت مسولیت کمک اجتمائی در دوران کودکی شود

Read more …

افراد زیر سن

افراد زیر سن
به آلمان خوش آمدید  راهنمائی برای افراد زیر سن
در این ورقه اطلاعیه مهاجرین جوان اطلاعات مفید را در مورد ماه های  اول خود در آلمان را پیدا کرده میتوانند
که شما را آگاه می سازد تا به کدام سازمان ویا مقامات روبرو وسرکار خواهید داشت  .
چه کسی از شما مراقبت خواهد کرد. و مهم تر از همه دارای چه حقوق هستید . شما برای این پرسش ها به پاسخ نیاز دارید که به زبان های مختلف در لیست پاین قرار دارد
به زبان های . فارسی . آلمانی . فرانسوی و انگلیسی می باشد

Read more …

زیرِ سن در یونان

من كمتراز18 سال و بدون پدر و مادرم هستم، براى من چه رخ خواهد داد؟

زيرسن، یک کودك١٧-٠ سال است. صغیر بدون همراه یک کودک تا 17 سال است که به تنهایی سفر است - به این معنی كه با مادر یا پدر خود همراه نیست. کودکان بدون همراه از برنامه بازگشت مجدد حذف شده و در معرض خطر اخراج نمى باشند!

Read more …

افراد زیر سن در قبرس

در قبرس، افراد زیر سن قانونی که بدون همراه سفر می کنند، به طور سیستماتیک شناسایی نمی شوند. از سال 2014 آزمایشات پزشکی تعیین سن انجام می شود که تا به حال  روی تعداد اندکی از کودکان صورت گرفته. این آزمایشات شامل تست اشعه ایکس و معاینات دندان و بدن است.

Read more …

Netherlands > Minors

Read more …

معلومات درباره زیر سند

طبق قانون، هرگاه پلیس با فرد نابالغ بدون همراه برخورد نماید؛ موظف است

Read more …

زیرسن

موضوع کودکان بدون همراه در سوئد، بحث های زیادی برانگیخته است و بسیاری از اهالی این کشور شروع به کار تخصصی در این زمینه کرده اند، کارهایی نظیر ممدکاری اجتماعی در پناهنگاه های مخصوص این کودکان. اگر کمتر از هجده سال سن دارید و بدون والدین خود به سوئد آمده اید، کودک بدون همراه محسوب می شوید. در این کشور اقامتگاه های مخصوص کودکان و جوانان وجود دارد و در صورتی که کودک بدون والدین یا هر سرپرست دیگری باشید، برایتان سرپرست انتخاب می شود. در اولین مراجعه به اداره مهاجرت، درخواست پناهندگی شما ثبت شده و از شما عکس و اثرانگشت گرفته می شود.

Read more …

افراد زیر سن

در کشور سوئیس بچه ها به مدت 9 سال تا رسیدن به سن 16 سالگی باید به مدرسه بروند . برای بچه هایی که سنشان کمتر از 16 سال است و متقاضی پناهندگی هستند رفتن به مدرسه اجباری می باشد ، گرچه حالتهای متفاوتی دیده شده . اکثر کودکان پس از مدت کوتاهی بعد  از ورود به سوئیس به مدرسه راه می یابند . زمانی که به یک استان اختصاص داده شدند معمولا وارد به یک مدرسه عادی و عمومی می شوند . در بعضی از حالتها یک معلم به کمپ می آید و به صورت جداگانه به بچه های آنجا آموزش می دهد .  

Read more …